PS3 me cd Fifa 16 dhe tjera

Shitet nga: XxxxX 22 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Therandë
PS3 eshte shume i mire funksional pa asnje defekt.Ka 3 Joysticka shtes gjithashtu funksional.Ka cd bashke me te si FIFA 16.NFS Rivals.Gran Turismo 6 etj.Per qmim dhe per me shume informata me kontaktoni.
+38649225468
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim