PSP e ardhur nga jasht ne gjendje

Shitet nga: Jon 07 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Psp e ardhur nga jasht ne gjendje perfekte me 20lojera
Lojrat:
Wwe
Assasinss creed
Futboll
Dragon ball shin budokai
Naruto heroes
Scooby doo
Toy story 3
X-Man
Rocky boks
Tenis
Dhe disa loj te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim