Play station 2

Shitet nga: Ramadan 21 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Therandë
Shitet pla station 2 ne gjendje te rregullt me 1 dorz me cedeja gta san andreas dhe pes 2012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim