PlayStation 3

Shitet nga: Albert 30 Gsh 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Therandë
Sony Playstation 3, 500 GB, dy gjoistika dhe me 5 lojna. Te interesuarit mund te kontaktojn ne adresen mesiper.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim