PlayStation 3

Shitet nga: Albert 30 Gsh 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Therandë
PlayStation 3 slim version me dy gjoistika dhe 8 lojna. Te interesuarit mund te kontaktojn ne adresen mesiper.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim