SHES lojra per PS3

Shitet nga: florim bajraktari 10 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
jan te perdorur dhe ne gjendje te regull.
duhen te vin te blehen ne samadraxhe te Suharekes ( Therande).
tel. 049 473 327

Call of Duty modern warfare 2 : 20€
Call of Duty Black Ops 2 : 40€
Burnout Paradise : 20€
Turok : 20€
Medal of Honor Airborne : 20€
GTA IV & liberty city : 30€
FARCRY3 the lostex edition : 40€
Battlefield 3 Limited edition : 30€
Army of TWO devils cartel okedt : 40€


por nese te merren te gjitha mund
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim