Sony Play Station 3

Shitet nga: Dionit Kabashi 08 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Shes Sony Play Station 3 esht shum i ruajtur, esht bler veres 2015.
Sony ka 2 dorsa dhe te gjitha kabllat!
Esht pa qip (pa multi-man) per me mujt me lujt Online. I ka 6 loj (GTA 5, FIFA 15, CALL OF DUTY BLACK OPS 2,etj.).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim