Sony Playstation 3. Me 3-kontrolla dhe Fifa 2015

Shitet nga: Shaqir 10 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

162 EUR   180 EUR

Komuna: Therandë
Sony Playstation 3 - posedon 3 kontrollera si dhe lojen Fifa 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim