Sony Playstation 3

Shitet nga: Albert 30 Gsh 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Therandë
Sony Playstation 3 120 GB me 3 gjoistika dhe 8 loj, 5 me cd dhe 3 ne memorie. Te interesuarit te dergojn email ne adresen e dhën.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim