Sony ps 3

Shitet nga: Granit 24 Gsh 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sony esht ne gjendje shum te rregullt ka 2 doreza por njera esht ne defekt ka 4 cd mund te perdoret dhe si DVD bej ndrrim me motorr Kros Atv Skuter .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim