Dynacord

Shitet nga: Dynacord 22 Gsh 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

540 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Dynacord 1000-1she qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim