Grundig 8800

Shitet nga: grundig 25 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet grundig c8800 ngjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim