Kicker jbl bej ndrrim me iphone ose me fellne pe..

Shitet nga: 049349309 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
toxik 70€ jbl bass 1200 watt 120 ero zmadhus crunch 1000 watt 100 ero dhe bas ne sandak i ri i 2x2000 watt =4000 watt ardhun nga zvicrra me drita 280 ero flm ndrrim mvaret prej ofertes ndrroj me iphone ose me fellne per vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim