MAGNAT SUBUFER + PAJAQALL

Shitet nga: MAGNAT 16 Pri 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes muziken Perforcusin magnat dhe subuferin magnat jan ne gjendje t rregullt fuqi kan sa tdush jan teper t forta. Shum PAK JAN TE PERDORNE IMPORTUAR NGA AUSTRIA DHE JAN ORIGJINAL. Shiten KOMPLET Vetem per 65 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim