PIONEER

Shitet nga: Pioneer 20 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHES RADION PIONEER ORIGINAL E CILA ESHT SHUM PAK E PERDORUN PUNON DHE ESHT N GJENDJE PERFEKTE TEPER E RUJTNE OSHT ARDH PREI AUSTRIS FUQIA 50 x 4 KA ZO VESHT ME TI KNAQ. QMIMI 45 EURO .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim