Pioneer

Shitet nga: Pioneer 28 Tet 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet radio pioneer e ardhun prej austris punon perfekt ka kualitet teper t mir dhe zo sa t dush sa qe zoshnika t thjesht me pas me kto t jepet me ngu . i ka 200 watt dhe asht i rujten shum . qmimi 45 euro i fundit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim