Radio Per BMW

Shitet nga: Besnik Zenelaj 22 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Radion Ne Gjendje Te Rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim