Radio Per Vetura dhe Autobus

Shitet nga: Endrit 17 Shk 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Radio ne gjendje te rregullt
Njeri eshte per Vetura ,Kurse tjetri per autobus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim