Radio makine

Shitet nga: egzon 05 Dhj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet radio, ne forme makine antike, pranon (USB, SD card dhe KABLLO qe lidhe me celular), eshte edhe radio valore (FM). ka dy bateri ne gjendje te rregullt dhe dy zvoshnika (volume 16). karikohet me adapter per 1h dhe zgjat rreth 3 deri ne 4h me volum ne max. 16
ju lutem shkruani ne email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim