Radio per kerr

Shitet nga: A. 13 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radi per kerr me ekran e ardhur nga zvicrra
Dvd usb cd mp3 etj,
Per me shum info kqyrni ne fotografi
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim