zmadhues zeri alpine 1200 vat

Shitet nga: agron 16 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim