Bass,Romus dhe Pllaka

Shitet nga: Sami Abazi 21 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Të tjera
Shes bass 800 vatesh ne gjendje te rregullt eshte nga zvicrra me neona tkuq.Shes romus nga austria ne gjendje te rregullt.dhe shes pllaka per kerr per mu duk gomat me jasht me 4 shtrafa. Te tria jan ne shitje me nje qmim shum te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim