Termometer dhe Hygrometer

Shitet nga: Sedat 17 Shk 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Therandë
Ky eshte nje aparat i cili perveq se ben matjen e temperatures ky ben edhe matjen e lageshtis se ajrit , ky eshte i pershtatshem per inkubatore sepse inkubatori duhet te mat edhe lagseshtin per te qelur vezet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim