Ndegjuse-kufje

Shitet nga: Kufje Dje 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Shesim kufje me magnet te reja fabrikisht vetem 20
Do te thot keta qe i shesin qe thojn pi shes lir , me arsyetime te rrejshme jo fjala e fundit e teknologjis pastaj vetem nje par veq dy par me kan mbet gjoja se lir 30-40 euro . Ne keto fabrikisht qe te gjith I kan te njejta me dy bateria I shesim vetem 20 euro .
Ndersa do special qe I kemi punu vet me integralla dhe pjes gjermane I shesim vetem 35 euro dhe japim garancion.
Dmth kto 35 euro krejt pjest i kan te ndrrune te qitne pjes me garancion.
Ju vendosni per ate me dy bateria kineze me 20 euro apo ate me garancion 35 euro
kto 35 euro i kan edhe shum sene tjera qe pershtatet si magnetat per vesh ma te vogjel magneti special per mi nxerr etj shiqo ne foto lexo
ndegjojse bllututh
ndegjojse me bllututh
kufje bluetooth
ndegjojse bluetooth
ndegjuse bluetooth
kufije
kufje
blututh
kufje me magnet
blututh me magnet
ndegjojse
ndegjojse me magnet
kufje per provim
ndegjojse per provim
Kufje kufje per provime
mini ndegjojse
mini kufje
ndegjuse
kufje per kopjim
ndegjojse per kopjim
ndegjuse per kopjim
per me kopju
ajfon
iphone
samsung
telefon
provim
golf
mercedes
test
cd
numer
ipko
vala
dati_pz@yahoo.com
049769183

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim