SanDisk Ultra micro sd 200GB

Shitet nga: 200GB 24 Jan 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Therandë
Shes me porosi SanDisk Ultra micro sd 200GB, qmimi 160 euro.
Gjithashtu pranoj porosi edhe per micro sd 64GB dhe 128GB te firmave tjera, gjithashtu edhe per Usb flash 64GB e me shume te firmave me te mira. Ndersa qmimet per te tjerat varet prej porosise qe beni.

049/313-555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim