Aparat i ri dhe kamera digjitale FUIFILM 14M pixel

Shitet nga: Privat 03 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet fotoaparati dhe kamera digjitale FUIFILM 14 mega pixels ësht i pa perdorur i ardhur nga slovenia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim