CANON

Shitet nga: artan 20 Qer 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   120 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Fotoaparate
shes aparatin digjital CANON IXUS 220 HS 12MP asht i paperdorun (i ri ) me te gjitha paisjet bateri kabell per mbushje kabell per lidhjen me pc

Qmimin e ka te volitshum
CANON IXUS 220 HS
mundesin per me pa e keni ne Prishtin , Suhareke dhe ne Prizren
044834313 dhe 049888350-viber ose whatsApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim