Canon 1000D me 2 objektiva

Shitet nga: Rexh 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes canon 1000d me dy objektiva 18/55 dhe 75/300 i ardhur nga zvicrra dhe shum pak i perodur ne gjendje te rregullt perpos lensi 18/55 AF nuk punon por mund te punoj manualisht mir, me gjitha paisjet e nevojshme qant adapter dhe kabell transportuse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim