Lensi 50mm 1.4G Nikon

Shitet nga: Berat 06 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet lensi 50mm 1.4G i Nikonit , lensi eshte ne gjendje perfekte , nuk ka asnje defekt asnje gervishje , lensi vie me hood . Funksionon edhe ne crop frame dhe full frame . Lensi i pershtatshem per portrete , sidomos me kushte pa drit te mjaftueshme . vizito https://www.facebook.com/Berat.K.Photography/ per tpar fotot e realizuara . per me shum 049 242-521 ose beratkrz@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim