JVC TV

Shitet nga: JVC 21 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor JVC prodhim gjerman ne gjendje shum te rregullt shes me nje qmim te volitshem per me shum informata mund te na telefononi ne keta numra 049448057 Viber (+38649448057)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim