Televizor

Shitet nga: Artan 23 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: LG
Modeli: 50
Televizor LG i sapo ardhur nga Zvicrra , punon ne gjendje perfekte , me HDMI , 50 inch ose 125 cm . i ka edhe pajisjet per kapje ne muri . nr kontakti 049 621 458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim