TV Samsung

Shitet nga: Valon 15 Qer 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV Samsung 51nish i perdoren me digitron, cmimi eshte fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim