Televizor

Shitet nga: Fredi 08 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizorin esht vetem 2 muaj i perdorur problemi esht qe ekranin e ka te thyer per ata qe dojn tja ndrojn ekranin apo per pllak ja vlen. TV eshte SONY BRAVIA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim