Televizor

Shitet nga: xxx 02 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
E shes TV SONY BRAVIA full HD. Televizori esht esht pak i perdorur po thauj se i ri. Problemi esht qe eekranin e ka te thyer. Sigurisht qe shitet per pllak apo nese do edhe ekrani ti ndrrohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim