Televizor

Shitet nga: loni 05 Krr 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori esht ne gjendje te mir punon mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim