Televizora nga 30 euro

Shitet nga: Valon 25 Pri 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
i shes 4 TV gjithsej dhe copa per secilin eshte 30 euro mi marr te 4t i cmimi ndryshon...51sha jan dmth ( 51 cm )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim