Tv SAMSUNG

Shitet nga: Valon 26 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV eshte tu punu me Sony2 per momentin por e shes per arsye se mu kan ba shum, Digitronin e ka defekt, vrejteje Cmimi asht i pa diskutushem (ma i ult i mundeshem)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim