Tv,si dhe monitor per Kompjuter

Shitet nga: Driton 30 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv punon shum mir,asht me sistem te bassit siq shihet ne foto.perdoret edhe per monitor per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim