u shit i madhi TV, ka mbet ky ma i vogeli TV SONY

Shitet nga: Valoni 23 Nën 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
I kam hek se nuk po kam vend, tip top është um kan ardh para 2 muje prej CH, kujdes çmimi është fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim