RADIO DIVIDI, TELEFON

Shitet nga: Tafolli 19 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Video dhe DVD
ASHTE EDHE ME KARTE TE TELEFONIT, ASHTE VODAFON, MADE IN ITALI NE GJENDJE SHUM TE MIRE, PER MA SHUM, INFO 044 708 861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim