Sony z7

Shitet nga: KADRI 11 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shiten 4 kamera sony HVR Z7 me mbushsa original me 2 bat 970 plus 4 kartela cf 16 GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim