Sony HandyCam

Shitet nga: edmir 05 Shk 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Video kamera
SONY HandyCam i ardhur nga gjermania esht me trak mund te shihet edhe ne foto vjen me qant dhe mbushsin e tij te vet dhe kabllon per ti derguar videot ose fotot ne PC.

NR VIBERI :049289870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim