"EDI" Kamera vëzhguese HIKVISION

Shitet nga: Edi 16 Qer 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kemi kamera vëzhguese "HIKVISION" dhe Alarme kundër vjedhjes "JABLOTRON" me SHUMICE dhe PAKICE, poashtu edhe kabllo të llojeve të ndryshme, HARD DISK, BNC konektora për kamera, adaptera për furnizim etj.
Të gjitha produktet tona janë me garancion dhe me standarde të certifikuara.
Ofrojmë edhe perkrahje teknike.

Për çdo informacion lajmërohuni në numrin: 044-352-998 dhe viber +37744352998

Faqja në facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim