ALARM për shërbime Shtëpiake apo të Biznesit "EDI"

Shitet nga: Edi 10 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kompania Edi Security Systems kryen punimet për vendosjen e rrjetit për sistemet e sigurimit siç janë: sistemi i kamerave (CCTV), sistemi i Alarmit kundër vjedhjes, Acces Control-it (qasje me kartel,qasje me gisht etj), interfona, video interfona, sistemi i Alarmit kundër zjarrit, zërimit, internetit, TV etj., nëpër objektet që janë në ndërtim e sipër (ndërtim i egër) si dhe montimin final të pajisjeve dhe konfigurimin e tyre, e gjitha kjo me një planë profesional dhe të detajuar.
Për çdo të interesuar sa i përket produkteve dhe shërbimeve të kompanise sonë në lidhje me: CCTV-të(kamerat), Alarmet kundër vjedhjes, Alarmet kundër zjarrit dhe pajisjeve të Acces Control-it (qasje me kontrollë).

Për çdo informacion lajmërohuni në numrin: 044-352-998 dhe viber +37744352998

Faqja në facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim