Alarma dhe Kamera te siguris

Shitet nga: niki 19 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejm montimin e alarmave kunder vjedhjese si dhe kamerave te siguris ,alarma te zjarrit dhe instalime elektrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim