Alarma dhe kamera

Shitet nga: astriti 17 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejn montimin e alarmave kunder vjedhejs,kamera te siguris video fona dhe instalime elektrike viber +377 44 490 537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim