Kamer per garazhda te kerrit&pllace etj

Shitet nga: Valon 18 Tet 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Therandë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kjo kamer eshte e ardhur nga CH, nuk me duhet per kete arsye e shiti...kjo kamer eshte pa kabell dmth e ka satelitin e tij TV dhe funksionon keshtu kamera muntohet ku keni nevoj TV mirret mas vete...TV eshte edhe me Bateri edhe me adapter, ndersa kamera duhet me nejt gjithmon ne rrym...TV e jep edhe me foto edhe mundesh vetem zerin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim