Kamera dhe alarm

Shitet nga: ilir 27 Shk 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm

KAMERA vezhgimi _IP dhe Analog per dyqane shtepi fabrika zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera etj


Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit

viber +377 44-476-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim