Shitet koplet paisje telfonike

Shitet nga: Gzim 08 Qer 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shite komplet paisje telofinike me baz posedon afer 100 paisje te ndryshmr esht e pershtatshme per firma a po biznese te dryshme ka telfona celular dhe fiks .info ne tel dhe viber 049150668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim