Dy telefona

Shitet nga: Qlirim 17 Pri 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Therandë
Shes keta dy telefona ne gjendje te rregullt njeri eshte NOKIA N95 dhe tjetri SONY ERICSSON W810i
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim